X
این متن برای تست می باشد.

کلینیک طب فیزیکی و درد

درمان غیرجراحی بیماری‌ها و دردهای اسکلتی-عضلانی

تشخیص علل گزگز و مورمور شدن اندام ها با نوار عصب -عضله

طب-فیزیکی-درد

با پیشرفت روزافزون دانش و آگاهی جوامع، توجه افراد به سطح کیفیت زندگی و همچنین سلامت جسمی و روحی خود افزایش و در الویت‌ قرارگرفته است. در همین راستا، تمایل انسان‌ها برای درمان بسیاری از بیماری‌ از جمله مشکلات اسکلتی-عضلانی-عصبی بوسیله روش‌های غیرجراحی در مقابل روش‌های جراحی افزایش یافته است. این تمایل در عصر جدید، که در جهت کاهش آسیب‌‎های ناشی از بیماری‎‌ها و عوارض جانبی پس از اعمال جراحی است، در کنار از مزیت هزینه کمتر و ریسک کمتر نیز برخوردار است. از دیگر تمایلات انسان در زمان حال، پیشگیری هوشمندانه از رخداد بیماری‎ها و عوارضی است که بواسطه سبک زندگی جدید شیوع پیدا کرده است.

گروه طب فیزیکی، توانبخشی و درد امید با رویکرد افزایش کیفیت زندگی و کمتر کردن بیماری‎ها و آسیب‌‎های ناشی از سبک زندگی قرن جدید، و همچنین توجه ویژه به هزینه‌های درمانی در وضعیت اقتصادی امروز، توانسته است با تشکیل تیمی حرفه‌ای از متخصصان طب‌فیزیکی و توانبخشی چرخه کاملی از فرآیند درمان‌های غیر جراحی در حوزه بیماری‌های اسکلتی-عضلانی-عصبی را مدیریت کند.

در بخش طب فیزیکی و درد امید، علل طیف وسیعی از بیماری‌های ناشی از اختلالات و آسیب‌های سیستم اسکلتی، سیستم عضلات و سیستم اعصاب محیطی و مرکزی بدن، بوسیله تست عصب و عضله (EMG/NCV) شناسایی می‌شوند. با مطالعه و بررسی نتایج این تست، مناسب‌ترین روش درمانی موثر برای بیماران تجویز می‌گردد. متخصصین این کلینیک، علاوه بر داشتن تخصص‌های لازم در رشته خود، با گذراندن دوره‌های تکمیلی برای روش‎های اینترونشنال (درمان‌های مداخله‌ای) در درمان دیسک‌ ستون فقرات، کمر و گردن، و درمان التهاب و آرتروز زانو و غیره تجارب بسیار ارزشمندی را کسب کرده اند.

مقالات مرتبط

ویدیوهای مرتبط