X
این متن برای تست می باشد.

کلینیک درمان اسکولیوز

درمان غیرجراحی انحرافات ستون فقرات (اسکولیوز، قوز پشتی، قوس زیاد کمر)

ساخت بریس اختصاصی برای هر بیمار با تکنولوژی‌های 3D Scan و CAD/CAM

اسکولیوز

اسکولیوز و دیگر انحرافات ستون فقرات جزء بیماری‌هایی هستند که درمان آنها زمان‌بر و پیچیده است و گاهاً یک نوع روش درمانی برای فرد کافی نخواهد بود. به همین دلیل مرکز جامع توانبخشی امید به منظور درمان کاراتر و موثرتر این گروه از بیماری‌ها، از حضور متخصصان در حوزه های مختلفی همچون متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، متخصص جراحی ستون فقرات، تکنیکال اورتوپدیست، استئوپات، کاردرمانگر و فیزیوتراپیست در فرآیند تشخیص و کنترل تا درمان بیماران بهره می‌برد.

کلینیک اسکولیوز امید، به عنوان پیشگام در این حوزه، همیشه بر آن بوده و هست تا از جدیدترین و موثرترین روش‎‌های تشخیصی و درمانی استفاده کند. در همین راستا، متخصصان و کارشناسان ما در این کلینیک، همراه با حفظ ارتباط تنگاتنگ با مراکز معتبر اروپایی، آموزش‌های لازم در این زمینه را گذرانده و برای اولین بار در ایران از تکنولوژی اسکنرهای سه‌بعدی 3D Scaner ، طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر CAD/CAM و تراش ماشینی CNC در مراحل مختلف ارائه بریس اختصاصی ستون فقرات برای هر بیمار استفاده می‌کند و روش‌‌‎های قدیمی، منسوخ و غیردقیق مثل گچ‌گیری و قالبگیری را بکار نمی‌برد.

در این کلینیک، جهت تکمیل و تسریع فرآیند درمان بیماری های انحرافات ستون فقرات مثل اسکولیوز (عدم قرارگیری و چینش صحیح مهره‎های کمر)، کیفوز (قوز پشتی) و لوردوز (گودی بیش از حد کمر)، بخش حرکات اصلاحی و ورزش درمانی تخصصی وجود دارد که با آموزش ورزش‌هایی مثل شوروت Schroth و لیون Lyon توسط کارشناسان خبره به بیماران کمک می‌کند تا روند اصلاح و بهبود انحرافات ستون فقرات با سرعت بهتری حاصل گردد.

مقالات مرتبط

ویدیوهای مرتبط